.

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core

BGN 86.25

Сума
Налично

Влакна тип ОМ4. Брой влакна 2. Конектор 1 Тип SC Duplex.Конектор 2 тип SC duplex.Клас на запалимост LSZH. 2 влакна OM4 SC duplex към SC duplex пластир кабел, яке 3 мм, с ниско дим нула галоген (LSZ) номинална, Std IL 30 метра.

Свойства